Zaznacz stronę

Wszystko dla obiektu i wyposażenia

Części zamienne

Wszystko czego potrzebujesz, w najwyższym standardzie

Części zamienne – u nas znajdziesz takie, jakich potrzebujesz!
4facilities to firma, której specjalizacją jest hurtowa i detaliczna sprzedaż części specjalistycznych oraz dedykowanych komponentów i materiałów. Oferowane części zamienne wykorzystywane są do: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, gastronomii, górnictwa, farmacji, automotive oraz w szeroko rozumianym przemyśle produkcyjnym. Dzięki nam znajdziesz również specjalistyczne narzędzia wraz z dedykowaną do potrzeb klienta implementacją.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy oraz świetnemu zapleczu technicznemu, nasz klient ma dostęp do szerokiej bazy oryginalnych produktów, pochodzących od najlepszych producentów. Części zamienne pochodzące od nas charakteryzują się oryginalnością oraz niezawodnością.

Czego możesz się spodziewać, podejmując współpracę z nami?

4facilities gwarantuje najszerszy wybór specjalistycznego i złożonego asortymentu, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Potrzebujesz ostrzy, które produkuje tylko jedna firma w USA i nie możesz ich zdobyć w Polsce? Twoja firma stosuje specjalne niskotemperaturowe żelazka prosto z Finlandii? Czy może akurat w Twojej maszynie zużyły się wykonywane na specjalne zamówienie szczotki i nie wiesz skąd je zdobyć? Nie martw się. My wszystkim się zajmiemy, powiedz nam tylko, czego potrzebujesz!

Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewien profesjonalnej obsługi oraz fachowego doradztwa. Z przyjemnością udzielimy Ci rad, jakie rozwiązania będą najlepsze cenowo oraz jakościowo. Na twoje życzenie możemy mieć stock magazynowy, tylko do twojej dyspozycji. Dzięki temu zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.

Jak wiadomo, głównym filarem działalności każdego przedsiębiorstwa jest zaplecze techniczne. Bez względu na to, czy prowadzisz firmę usługową, lokal gastronomiczny czy dużą fabrykę, profesjonalny sprzęt wolny od awarii to gwarancja sukcesu. Bez względu na to, jaką specyfikację ma branża, w której działasz – my sobie z tym poradzimy.

Części zamienne od 4facilities – czym się charakteryzują?

Nasza firma sprzedaje komponenty spełniające najwyższe wymagania i standardy, które sprawdzą się w każdych warunkach. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by móc odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów. Ci, którzy zdecydowali się nam zaufać, mogą liczyć na wzorcową obsługę oraz dostęp do najbardziej kompleksowej oferty na rynku. Każdy z podejmujących z nami współpracę przedsiębiorców, docenia jakość i niezawodność naszych części oraz całego procesu współpracy z naszą firmą.

Nie wierzysz?
Przekonaj się sam!

4Facility

Kontakt@4Facility.pl
Telefon +48 502 205 553
www.4Facility.pl

 

Adres korespondencyjny

4Facility
Kamieniec 3
87-875 Topólka

 

4Facility

Kontakt@4Facility.pl
Telefon
+48 502 205 553
www.4Facility.pl

 

Adres
korespondencyjny

4Facility
Kamieniec 3
87-875
Topólka

 

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Napisz do nas. Zaproponujemy rozwiązanie.

*Pola wymagane